Звернення про договор

                                         Шановні жителі нашого міста !

 

 Звертаємось до вас, як до споживачів послуг з вивезення відходів.

 Ми розуміємо, що в зв`язку із зростанням цін, зростанням комунальних тарифів, падінням рівня життя не завжди вистачає коштів для своєчасної оплати послуг, які надає наше підприємство. І хоча тарифи на вивезення побутових відходів невеликі, частина споживачів має заборгованість по оплаті. Ми з розумінням ставимось до ситуації, що склалась, тому пропонуємо всім боржникам скласти договір реструктуризації боргу. Це дасть змогу Вам поступово сплатити борг частинами в відповідності з Вашими можливостями.

Для складання договору реструктуризації необхідно звернутися до відділу збуту або зателефонувати за телефоном 04563-6-20-25, 050-315-55-30 для прибуття менеджера в зручне для Вас місце та в зручний для Вас час.

Будемо вдячні Вам за розуміння та відповідальне ставлення до своїх зобов`язань!

 

                                                                                       Правління ПрАТ «КАТП-1028»

 

Ознайомитися, отримати і роздрукувати типовий:

ДОГОВІР

 

про реструктуризацію заборгованості за

 

послуги по вивезенню твердих побутових відходів

за посиланням

http://katp1028.com.ua/docs/katp-dogovir-dolg.doc

 

Що робити зі сміттям?

Питання ще «не постукало» у двері, «не порадувало ароматом», не дуже заважає ходити вулицями, але вже непокоїть майже всіх громадян. Відповідь єдина :тверді побутові потрібно сортувати кожному мешканцю міста, починаючи з порогу власного будинку.

Темпи зростання побутових відходів ростуть скрізь, а з ними ростуть і екологічні проблеми. Науковими дослідженнями доведено, що при захороненні на звалищі пластик не знищується під впливом природних чинників більше ніж 500 років. На планеті у великих містах під звалищами зайнято більше землі, ніж під парками та зеленими зонами. Екологія та екологічні проблеми, шановні біло церківці, починаються з кожного з нас, тому закликаємо вас не бути бай жими до власного здоров'я та здоров'я ваших дітей і підтримати ідею роздільного збору побутових відходів, що дозволить зменшити кількість небезпечних відходів, які потрапляють на звалище та зберегти природне середовище і поліпшити екологію в місті.

Відверніть біду та екологічну проблему від своїх нащадків! Допоможіть місту! Не перетворіть його на суцільний небезпечний для життя смітник! У вашому дворі встановлено контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів. Закликаємо вас спільно з нами вирішити це складне проблемне питання.

Ваші пропозиції та зауваження з цього питання ми вислухаємо за телефоном:

6-21-21; 6-20-24; 6-24-11

Дякуємо за співпрацю!

 

Колектив ПрАТ «КАТП-1028

Чи потрібно сплачувати за вивезення побутових відходів?

В Білій Церкві вивезенням побутових відходів займається ПрАТ « КАТП-1028», яке згідно результатів конкурсу щодо визначення виконавця послуг, Наказом Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради № 35-ОД від 17.08.2012 року, визначене виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів у місті на період до 31.12.2019 року.

Однією із складових роботи підприємства є надання послуг з вивезення твердих побутових відходів жителям приватної забудови міста. Треба вказати, що близько 92% жителів приватного сектора з розумінням поставились до цього питання, мають угоди з ПрАТ « КАТП-1028», та сплачують за послуги. Зокрема адміністрація вдячна  за співпрацю мешканцям вулиць Коцюбинського, Кобзаря, Травневої, Польової, де оплата за послуги найбільша і складає близько 95%.

Детальніше...